• Baby club
  • Nábor
  • nábor kluci
  • Taneční Benešov
  • Latina pro dámy

Aktuality

Břeclavská romance 18. 3. 2017

Dne 18. března se konala soutěž Břeclavská romance, které se zúčastnily dva páry z KST KD Hlučín.

 

V kategorii "B" dospělí reprezentoval Domča Paluv - Barča Němcová a dvakrát také postoupili do finále.
Ve standardních tancích si vytančili 4. místo a získávají novou třídu "A" :-)
V latinsko-amerických tancích skončili na 5. místě.

 

V kategorii "C" dospělí ve standardních tancích tančil Tomáš Lichnovský - Natálie Kuchtová a obsadili 11. místo těsně před branami semifinále.

 

 

 

 

Oběma párům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci :-)

Dne 26.3.2017

Skvělé výsledky párů z KST KD Hlučín v Ostravě, Olomouci i Holešově

Během posledních dvou víkendů proběhlo několik soutěží, kde páry z KST KD Hlučín stály na stupních vítězů  Dva páry dokonce vylepšily svoji taneční třídu.
Z výsledků vybereme ty nejlepší  Všechny výsledky můžete vidět zde: https://www.tanec-hlucin.cz/vysledky-soutezi

Taneční liga Moravskoslezské divize - 5. ročník soutěže "O žlutého smajlíka" - Ostrava 12.11.2016
Pepa Derich - Kamča Matušová
1. místo Senioři-II-D-STT
1. místo Senioři-III-D-STT a hurá postup do CÉČEK!!!
2. místo Senioři-II-D-LAT
Domča Paluv - Barča Němcová
2. místo Dospělí-B-STT

Memoriál PhDr. Miroslava Hýži 2016 - Olomouc 19.11.2016)
Jirka Močkoř - Natka Kuchtová 
2. místo Jun-II-C-LAT a hurá postup do BÉČEK!!!
Domča Paluv - Barča Němcová
2. místo Dospělí-B-STT

O VŠETULSKOU LENTILKU 2016 - Holešov 20.11.2016
Domča Paluv - Barča Němcová
2. místo Dospělí-B-STT
Jirka Močkoř - Natka Kuchtová 
3. místo Jun-II-C-STT

Všem párům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci 

Dne 22.11.2016

Podzimní Cup 2016 - Zdounky u Kroměříže

8. října 2016 se konaly ve Zdounkách u Kroměříže postupové soutěže juniorů a dospělích. KST KD Hlučín tady měl úspěšné zastoupení.

Nejlépe si vedl pár Tomáš Lichnovský - Barbora Mrovcová
Ve standardních tancích si vytančili 3. místo dospělí "D"
V latinsko-amerických tancích si vytančili 2. místo a s ním vyšší výkonnostní třídu "B" :-)

Jiří Močkoř - Natálie Kuchtová
První standard junioři II "C" a hned finálové 6. místo.
Latina junioři II "C" 6. místo a čekáme na jedno finále k postupu do béček ;-)

Dominik Paluv - Barbora Němcová
Standard dospělí "B" 9. místo.
Latina dospělí "B" 7. místo.

Dominik Doubek - Anička Blokešová
Junioři I "D" standard finálové 5. místo, JII "D" standard 9. místo.
Junioři I "C" latina 10. místo , JII "C" latina 20. místo.

 

Všem párům gratulujeme a děkujeme za pěkné výsledky.

Dne 9.10.2016