Nábor

VÍTĚZ MORAVSKOSLEZSKÉ TANEČNÍ LIGY 2018/2019

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

POŘÁDÁ NÁBOR DO PŘÍPRAVKY KST KD HLUČÍN

PRO SEZÓNU 2019/2020

Zdravíme všechny, které zajímá náš taneční klub, respektive nábor do přípravky tanečního klubu. Věříme, že i vy se stanete členy Klubu sportovního tance KD Hlučín a stanete se sportovci stejně jako našich 70 dětí, které jsme nadchly pro taneční sport a nyní se o ně staráme.

Zde najdete základní informace o náboru, na co se můžete těšit a hlavně proč si vybrat právě tanec jako sport.

Kdy

Nábor proběhne 10.9.2019. v 17:00 hod
pokud Vám datum nevyhovuje, zavolejte vedoucímu klubu a přijděte kterékoliv další úterý v 15:30 nejlépe do konce září. 

Co se dozvíte na náboru?

Dozvíte se všechny informace o našem spotru, kdo jsou naší trenéři, co budete potřebovat do začátku. Úvidíte ukázky tanečních párů loňské přípravky, ale také našich nejlepších. Také uděláme ukázkovou lekci pro všechny, kteří si to s námi budou chtít rovnou vyzkoušet.

Co je přípravka?

V přípravce se naučíte všechny základy pro start na tanečních soutěžích. To znamená, že se učíme  základní kroky všech tanců, které budete potřebovat. Také se věnujeme fyzické přípravě, protože je náš sport opravdu fyzicky náročný i když to na soutěžích vypadá jakože to nic není - což je náš cíl.
 

Proč si vybrat taneční sport?

Taneční sport mísí parametry sportu jako je fyzická kondice, výdrž a technika s uměním a kulturou jako je krása pohybu a hudba. Díky tomu se Vaše děti budou věnovat sportu, kde si vybuduji fyzičku, uspokojí soutěživost, naučí se fairplay, týmovému duchu. Ale také umění, kde si vybudují smysl pro rytmus a krásu pohybu. A nesmíme zapomenout na osobnostní rozvoj. Děti si vybudují sebevědomí, učíme se slušnému chování nebo se také naučí vycházet s kolektivem.

Kdy trénujeme?

Klubová přípravka má tréninky 3x týdně a to v úterý, středu a čtvrtek. Úterý se věnujeme latinskoamerickým tancům. Středa je vyhrazená pohybové průpravě, kde budujeme fyzickou kondici, sílu a výdrž. Ve čtvrtek se věnujeme tancům standardním.

Odměnou za to vše jsou úspěchy vašich dětí jak na soutěžích, kde naši svěřenci sbírají cenné kovy, nebo vás dojmou svým vystoupením na Galavečeru tanečního klubu.

 

HLEDÁME KLUKY

Pro tanec v páru samozřejmě potřebujeme kluky. Pro předsudky jich máme nedostatek.

Proto nabízíme možnost si taneční sport vyzkoušet na půl roku ZDARMA a zjistit tak, že být tanečníkem neznamená být někdo, kdo je k smíchu. Za půl roku zjistíte, že na to, aby jste se stali dobrým tanečníkem potřebujete opravdu spoustu dřiny. Mít fyzickou kondici je základem každého sportovce a jinak to není ani v tanečním sportu. Chlapci i tatínkové budou překvapení jak vysoké nároky na výdrž, svalový potenciál, a fyzičku taneční sport má. 

Bonusem je zvýšená koordinace těla, vnímaní hudby, získání sebevědomí a hlavně spousta holek k seznámení :)