Rozvrh a individuály

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
0800 - 0900
0900 - 1000
1000 - 1100
1100 - 1200
1200 - 1300
1300 - 1400
1400 - 1500
1500 - 1600
1600 - 1700
1700 - 1800
1800 - 1900
1900 - 2000
2000 - 2100
2100 - 2200
2200 - 2300
Přípravka - Latinskoamerické tance
D, C - Latinskoamerické tance
Practis - Latinskoamerické tance
B, A, M - Latinskoamerické tance
BABY CLUB
Pohybovka
Přípravka - Standardní tance
D, C - Standardní tance
Practis - Standardní tance
B, A, M - standardní tance
  • Jakub Dávidek - KD Hlučín
  • Lenka Dávidková - Sp. hala Darkovičky

Individuály

18.10.2021 Lenka Dávidková - KD Darkovičky
15:15 - 16:00 Gajdoš & Dávidková
16:00 - 16:45 Solvar & Herrmannová
16:45 - 17:30 Solvar & Gajdošová
17:30 - 18:15 Obrusník & Gruňová
18.10.2021 Jakub Dávidek - KD Darkovičky
15:15 - 16:00 Gajdoš & Hrouzová
16:00 - 16:45 -
16:45 - 17:30 Solvar & Herrmannová
17:30 - 18:15 Šoltys & Segsulková
18:15 - 19:00 Lichnovský & Křižáková
18.10.2021 Tereza Maturová KD Darkovičky
15:15 - 16:00 -
16:00 - 16:45 Gajdoš & Dávidková
16:45 - 17:30 Ponc & Herudková
17:30 - 18:15 Lichnovský & Křižáková
18:15 - 19:00 Šoltys & Segsulková
18.10.2021 Marián Hlaváč KD Darkovičky
15:15 - 16:00 -
16:00 - 16:45 Gajdoš & Hrouzová
16:45 - 17:30 Gajdoš & Dávidková
17:30 - 18:15 Ponc & Herudková
18:15 - 19:00 Obrusník & Gruňová
25.10.2021 Vladimír Matoušek
15:15 - 16:00 Ponc & Herudková
16:00 - 16:45 Solvar & Herrmannová
16:45 - 17:30 Solvar & Herrmannová
17:30 - 18:15 Lichnovský & Křižáková
18:15 - 19:00 Lichnovský & Křižáková
25.10.2021 Lenka Dávidková - KD Darkovičky
15:15 - 16:00 Gajdoš & Hrouzová
16:00 - 16:45 Gajdoš & Dávidková
16:45 - 17:30 Dávidek & Ptáčková
17:30 - 18:15 Šoltys & Segsulková
25.10.2021 Jakub Dávidek - KD Darkovičky
15:15 - 16:00 Gajdoš & Dávidková
16:00 - 16:45 Dávidek & Ptáčková
16:45 - 17:30 Gajdoš & Hrouzová
17:30 - 18:15 Solvar & Gajdošová
18:15 - 19:00 Sýkora & Rumpová
27.10.2021 Lenka Dávidková - KD Hlučín
16:30 - 17:15 Solvar & Herrmannová
17:15 - 18:00 Machnik & Krátká
19:00 - 19:45 Lichnovský & Křižáková
27.10.2021 Jakub Dávidek - KD Hlučín
15:00 - 15:45 Lichnovský & Křižáková
15:45 - 16:30 Lichnovský & Křižáková
16:30 - 17:15 Ponc & Herudková
17:15 - 18:00 Solvar & Herrmannová
19:00 - 19:45 Krupa & Leciánová
6.11.2021 Konstantin Gorodilov
08:00 - 08:45 -
08:45 - 09:30 -
09:30 - 11:00 Seminář Latina - Paso Doble Konstantin a Polina
11:00 - 11:45 -
11:45 - 12:30 -
13:00 - 14:30 Seminář Latina - Paso Doble Konstantin a Polina
14:30 - 15:15 -
15:15 - 16:00 -
16:00 - 16:45 -
16:45 - 17:30 -
17:30 - 19:00 Seminář Standard - Adam Krol
19:00 - 19:45 -
19:45 - 20:30 -