Rozvrh a individuály

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
0800 - 0900
0900 - 1000
1000 - 1100
1100 - 1200
1200 - 1300
1300 - 1400
1400 - 1500
1500 - 1600
1600 - 1700
1700 - 1800
1800 - 1900
1900 - 2000
2000 - 2100
2100 - 2200
2200 - 2300
Přípravka + E - Latinskoamerické tance
D, C - Latinskoamerické tance
Practis - Latinskoamerické tance
B, A, M - Latinskoamerické tance
Pohybovka
Individuální lekce
Přípravka + E - Standardní tance
D, C - Standardní tance
B, A, M - standardní tance
Practis - Standardní tance
  • Lenka Dávidková - KD Hlučín
  • Jakub Dávidek - KD Hlučín

Individuály

21.10.2019 Lenka Dávidková - Laguna Hlučín
16:00 - 16:45 Dávidek & Štefková
16:45 - 17:30 Machnik & Krátká
17:30 - 18:15 Solvar & Herrmannová
21.10.2019 Jakub Dávidek - Laguna Hlučín
16:00 - 16:45 Machnik & Krátká
16:45 - 17:30 Dávidek & Štefková
17:30 - 18:15 Obrusník & Julinová
18:15 - 19:00 Solvar & Herrmannová
19:00 - 19:45 Lichnovský & Křižáková
22.10.2019 Jakub Dávidek - KD Hlučín
19:00 - 19:45 Sýkora & Chlebusová
23.10.2019 Lenka Dávidková - Laguna Hlučín
16:30 - 17:15 Ponc & Herudková
17:15 - 18:00 Krupa & Rumpová
19:00 - 19:45 Solvar & Frimmel
23.10.2019 Jakub Dávidek - Laguna Hlučín
19:00 - 19:45 Solvar & Herrmannová
24.10.2019 Lenka Dávidková - Sp. hala Darkovičky
19:00 - 19:45 Lichnovský & Křižáková
25.10.2019 Lenka Dávidková - Laguna Hlučín
15:00 - 15:45 Dávidek & Štefková
15:45 - 16:30 -
16:30 - 17:15 Šoltys & Segsulková
17:15 - 18:00 -
25.10.2019 Jakub Dávidek - Laguna Hlučín
15:00 - 15:45 Knap & Leciánová
15:45 - 16:30 Šoltys & Segsulková
16:30 - 17:15 Dávidek & Štefková
17:15 - 18:00 -
28.10.2019 Lenka Dávidková - Laguna Hlučín
08:00 - 20:00 Podzimní soustředění
28.10.2019 Jakub Dávidek - Laguna Hlučín
08:00 - 20:00 Podzimní soustředění
29.10.2019 Jakub Dávidek - KD Hlučín
08:00 - 20:00 Podzimní soustředění
29.10.2019 Lenka Dávidková - Laguna Hlučín
08:00 - 20:00 Podzimní soustředění
31.10.2019 Lenka Dávidková - Sp. hala Darkovičky
19:00 - 19:45 Sýkora & Chlebusová