Taneční pro dospělé

Taneční kurz pro dospělé 

 

Kde:

Kulturní Dům
Dolní Benešov
Opavská 161

Začátek:

ZAČÁTEČNÍCI
Začínáme ve čtvrtek 7. října 2021
Termíny 10 lekcí. 
7. října, 14. října, 21. října,
4. listopadu, 11. listopadu, 18. listopadu, 25. listopadu,
2. prosince, 9. prosince, 16. prosince

Čas:

Kurz začíná v 19:30 hodin 

Přihláška:

Přihlášku zasílejte ve formě emailu se svými jmény a kontakty na emailovou adresu lenka@ddance.cz .Do předmětu napište Taneční pro dospělé a to do 30.9.2021

Cena: 

2690,- za taneční pár / ZAČÁTEČNÍCI
V ceně je deset devadesáti minutových vyučovacích lekcí 

Lektoři:

Jakub a Lenka Dávidkovi. Každý z nich se může pyšnit několika tituly mistrů ČR, zároveň jsou zkušenými lektory tanečního sportu, jak pro amatéry tak i pro soutěžní páry tanečního sportu.

Co se naučíte:

Naučíte se tančit figury latinskoamerických a standardních tanců. Konkrétně: 
Cha-Chu - Rumbu - Jive - Salsa - Waltz - Tango - Valčík - Quickstep - Polka 

Způsob vyuky:

Zakládáme si na příjemné atmosféře a dobré pohodě na kurzu. Snažíme se vytvořit neformální prostředí se špetkou humoru tak, aby jste se na našem kurzu cítili co nejlépe a kurz si tak co nejvíce užili. Zejména pro muže jsou taneční skličující zážitek a proto třeba nevyžadujeme na lekcích typický společenský oděv. Nenutíme měnit si taneční partnery nebo se Vás nebudeme snažit vychovávat ke slušnému chování, jako je v tanečních zvykem. 

Je pro nás nejdůležitější, aby jste si užili kurz se svým partnerem a tak se trochu rozptýlili od denní rutiny pracovního dne.  

Co tedy na sebe?
Pánové pohodlné kalhoty nebo džíny. Triko, triko s límečkem nebo košile. Záleží na Vás, v čem se cítíte dobře a uvolněně. Pohodlná obuv.
Dámy sukně, šaty či leginy. Triko nebo halenka. Baleríny nebo boty na podpatku. Abyste se cítily také uvolněné a přitom sexy :-)

Na závěrečnou prodlouženou si již vezměte lehce společenský oděv, ať kurz slavnostně zakončíme.