Výsledky soutěží

Moravskoslezská taneční liga 2020 - O pohár města Havířov - Havířov-Město (20.9.2020)

1. místo
Sebastian Dávidek & Lída Ptáčková (Děti-II-C-LAT)
1. místo
Jakub Machnik & Marie Krátká (Jun-I-D-STT)
1. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Jun-I-D-LAT)
1. místo
Jakub Machnik & Marie Krátká (Jun-II-D-STT)
1. místo
Vilém Krupa & Karolína Rumpová (Jun-II-C-STT)
1. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (Děti-II-E-KOMBI)
2. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Děti-II-C-LAT)
2. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-I-D-LAT)
2. místo
Danny Knap & Ema Leciánová (Jun-II-D-LAT)
2. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-STT)
2. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Děti-II-D-LAT)
2. místo
Kryštof Rácz & Kateřina Prášková (Jun-I-E-LAT)
3. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Jun-I-D-STT)
3. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Jun-I-D-LAT)
3. místo
René Sýkora & Kateřina Víchová (Dospělí-C-STT)
3. místo
René Sýkora & Kateřina Víchová (Dospělí-C-LAT)
3. místo
Tomáš Lichnovský & Viktorie Křižáková (Dospělí-B-STT)
3. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Děti-II-D-STT)
3. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-LAT)
3. místo
Kryštof Rácz & Kateřina Prášková (Děti-II-E-KOMBI)
3. místo
Kryštof Rácz & Kateřina Prášková (Jun-I-E-STT)
4. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Jun-I-D-STT)
4. místo
Jakub Machnik & Marie Krátká (Jun-I-D-LAT)
4. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Jun-I-C-STT)
4. místo
Danny Knap & Ema Leciánová (Jun-II-C-STT)
4. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Děti-II-D-STT)
4. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Děti-II-D-LAT)
5. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-I-D-STT)
5. místo
Danny Knap & Ema Leciánová (Jun-I-D-LAT)
5. místo
Danny Knap & Ema Leciánová (Jun-I-C-STT)
5. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Jun-I-C-LAT)
5. místo
Tomáš Lichnovský & Viktorie Křižáková (Dospělí-B-LAT)
5. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (Jun-I-E-LAT)
6. místo
Jakub Machnik & Marie Krátká (Jun-II-D-LAT)
6. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (Jun-I-E-STT)
7. místo
Vilém Krupa & Karolína Rumpová (Jun-II-C-LAT)
7. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (Jun-II-E-LAT)
9. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (Jun-II-E-STT)

Babí léto - O pohár STARLET Brno TK OREL Telnice - BRNO (19.9.2020)

1. místo
Sebastian Dávidek & Lída Ptáčková (Děti-II-C-STT)
1. místo
Sebastian Dávidek & Lída Ptáčková (Děti-II-C-LAT)
1. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (Děti-I-E-KOMBI)
1. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (Děti-II-E-KOMBI)
1. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (TPV-Děti-I-KOMB)
1. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (TPV-Děti-II-KOMB)
1. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (TPV-Jun-II-KOMB)
2. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Jun-II-D-LAT)
2. místo
David Obrusník & Amálie Gruňová (Děti-II-D-LAT)
3. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Děti-II-C-STT)
3. místo
David Obrusník & Amálie Gruňová (Děti-II-D-STT)
3. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Děti-II-D-LAT)
3. místo
Adam Bünter & Sara Kutašová (TPV-Jun-I-KOMB)
4. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-II-D-LAT)
4. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-STT)
4. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-LAT)
5. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Děti-II-C-LAT)
5. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-I-D-STT)
5. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Děti-II-D-STT)
6. místo
Filip Solvar & Mia Herrmannová (Jun-I-D-STT)

Velká cena města Kojetína 2020 - Kojetín (13.9.2020)

1. místo
Sebastian Dávidek & Lída Ptáčková (Děti-II-C-STT)
1. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-LAT)
2. místo
Sebastian Dávidek & Lída Ptáčková (Děti-II-C-LAT)
3. místo
Tomáš Lichnovský & Viktorie Křižáková (Dospělí-B-STT)
3. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (Děti-I-E-KOMBI)
4. místo
Tomáš Lichnovský & Viktorie Křižáková (Dospělí-B-LAT)
4. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Děti-II-D-LAT)
5. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Děti-II-C-STT)
6. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Děti-II-D-STT)
7. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Děti-II-C-LAT)
7. místo
Lukáš Gajdoš & Viktorie Dávidková (Děti-II-E-KOMBI)
8. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-I-D-STT)
9. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Jun-I-D-LAT)
9. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Děti-II-D-STT)
11. místo
Tomáš Gajdoš & Nikola Hrouzová (Jun-I-D-LAT)
13. místo
Samuel Ponc & Sofie Herudková (Jun-I-D-STT)
13. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Jun-I-C-STT)
13. místo
Damian Šoltys & Aneta Segsulková (Jun-I-C-LAT)

Jihlavský pohár 13.ročník - Jihlava (5.9.2020)

1. místo
René Sýkora & Kateřina Víchová (Mládež-C-LAT)
5. místo
René Sýkora & Kateřina Víchová (Mládež-C-STT)